Webmanager Gazete/Haber Portalı

Webmanager Gazete/Haber Portal Yazılımı    

İnternet üzerinden Gazete ve Haber yayınlamak isteyen işletmelerin pratik ve kolay bir biçimde yayın yapmalarına olanak sağlayan Webmanager Gazete ve Haber Portal Yazılımı ile;

 • İlgili Başlıklara Göre Haber Sunumu;
 • Reklam ve Banner Yönetimi,
 • Yazar ve Yorum Yönetimi,
 • Küçük İlanlar, Kamu ihaleleri, Nöbetçi Eczeneler gibi bir çok bilgilendirme sunumu, 
 • Foto ve Video galeri özellikleri ile haberlerin ilgi çekici hale getirilmesi
  gibi aşamaların yönetilmesine imkân sağlayan portal yazılımıdır.

     Parametrik ve esnek yapısı ile gazete ve haber gösterim uygulamalarında her ihtiyaca cevap verebilecek niteliktedir.

www.webmanager.com.tr

Webmanager Gazete/Haber Portal Yazılımı’nın Avantajları;

 • Yüksek Performans
  WebManager Kurumsal Portal Geliştirme Yazılımı’nda; dünyada Yahoo, Google, NASA, UNİCEF gibi dev kuruluşların kullandığı MySQL veri tabanını kullanmaktadır. MySQL performans ve hızlılık anlamında kendini kanıtlamış bir veri tabanıdır.
 • Kullanıcı Dostu;
  Webmanager Gazete/Haber Portal Yazılımının kullanıcı ve ziyaretçi arayüzü, gözü yormayacak, uzun saatler sitede dolaşmayı kolaylaştıracak şekilde tasarlanmıştır.
   
 • Sürekli Gelişim;
  Webmanager Gazete/Haber Portal Yazılımı; konusunda uzman yazılım mühendisleri tarafından günün şartlarına ve müşteri ihtiyaçlarına sürekli geliştirilmekte ve yeni özellikler eklenmektedir.
   
 • Yüksek Güvenlik Altyapısı;
  Webmanager Gazete/Haber Portal Yazılımının alt yapısında banka ve finans kuruluşlarının kullandığı güvenlik altyapısı kullanılmaktadır. Sanal Klavye, Güvenlik Kodu, Giriş Kayıtlarının Tutulması, Şifremi Unuttum vb. özellikler bu uygulamalardan sadece bir kaçıdır.
   
 • Esneklik;
  Webmanager Kurumsal Web Site Geliştirme Yazılımı esnek yapısı sayesinde firmanın ihtiyaçlarına göre uyarlanabilmektedir. Ayrıca firmanın kullandığı veya ihtiyaç duyduğu farklı yazılımlarla konuşturulması da mümkün olabilmektedir.


Webmanager Gazete/Haber Portal Geliştirme Yazılımının Özelliklerinden Bazıları;

 • Web Görünümünü Yönetebilme;
  Bannerları,  Anasayfa içeriklerini istediği gibi değiştirebilme,
   
 • Grupları ve Sayfaları Yönetebilme;
  Webmanager Gazete/Haber Portal Yazılımı’nda menüleri ekleme, silme ve değiştirebilme, İstenildiği zaman menüyü gizleyebilme, Menü içeriklerine grup ve sayfa tanımlayabilme, 6 aşamalı kategori ağacı oluşturabilme, Tüm menü veya gruplara sayfa ekleyebilme, değiştirebilme ve silebilme,
   
 • Sayfa İçeriklerini Yönetebilme;
  Süresiz veya belli tarih aralıklarında yayınlanacak sayfalar tanımlayabilme, MS Word özelliklerini taşıyan Gelişmiş İçerik Editörü sayesinde web sayfasını görsel olarak hazırlayıp anında kaydedebilme, sayfa içeriklerine foto / video galeri veya formlar tanımlayıp, gösterim yaptırabilme, Sayfa içerisinde herhangi bir sayfaya veya dokümana link verebilme ve doküman  download yaptırabilme;
   
 • Haberleri ve Yorumları Yönetebilme;
  Webmanager Gazete/Haber Portal Yazılımı’nda Yazarların son yazılarını gösterebilme ve daha önceki yazıları tarihe göre son haberin altında listeleyebilme ve habere yapılan yorumların içeriklerini onayladıktan sonra ilgili içerik altında yayınlayabilme,
   
 • Resim ve Video Galeri Yönetimi ile Etkin Görsel Sunum
  Webmanager Gazete/Haber Portal Yazılımı’nda, Portalda haberlerin gösterimini yaparken portal ziyaretçilerinizin ilgisini çekecek ve tanıtımlarınıza al-beni katacak görsel foto/video galeri ile eklenebilmektedir.. Esnek yapısı sayesinde görsel öğelerinizi sayfa içerisinde sunmak istediğiniz biçimde konumlandırabilirsiniz.
   
 • Farklı Bilgilendirme, Duyuru ve Tanıtım Uygulamalarını Bir arada kullanabilme;
  Webmanager Gazete/Haber Portal Yazılımında İntro, Pop-Up Pencere, Akan Duyuru Panosu, Görsel Haber Modülü, Etkinlik Takvimi, Ana Sayfa Banner Animasyonu,  Mail List vb. bir çok bilgilendirme uygulaması bulunmakta olup, bu uygulamaların birkaçını veya tamamını aynı anda bir arada kullanabilmek mümkündür.
   
 • Yüzlerce farklı sayfa gösterim özelliğini kullanabilme;
  Webmanager Gazete/Haber Portal Yazılımında, Yöneticilerin ziyaretçilerine içerik sunarken kullanabileceği farklı gösterim türleri hazırlanmıştır.
   
 • Portalı zenginleştirecek onlarca eklenti, ek özellik ve ek modül
  Webmanager Gazete/Haber Portal Yazılımında; Portal Yöneticilerinin ziyaretçilerine zengin içerik sunabilmesine imkan sağlayacak birçok eklenti ve ek özellik bulunmaktadır. Bu özelliklerden Anket Eklentisi, Haber Modülleri, Yorum Modülleri, Ziyaretçi Defteri vb. sadece bir kaçıdır. Bu eklentilerden bir çok uygulamayı da bir arada kullanarak ziyaretçi trafiğini ve ilgisini her zaman yüksek tutabilmek mümkündür.
   
 • Profesyonel Güvenlik Uygulamaları
  Webmanager Gazete/Haber Portal Yazılımında banka ve finans kuruluşlarınınkullandığı profesyonel güvenlik alt yapısı ile korunmaktadır.
  Sanal klavye, güvenlik kodu, şifremi unuttum, yetkilendirme,yedekleme ve sayfa loglama bunlardan sadece birkaçıdır.

 • Farklı Portal Yöneticileri Tanımlayabilme ve Yetkilendirebilme;
  Webmanager Gazete/Haber Portal Yazılımında; Üst Portal yöneticisi görevleri farklı kişi veya kişilere paylaştırarak içeriğin zenginliğini artırabilir. Farklı yönetici kimlikleri tanımlayarak bu kişilerin portalda erişim yapabilecekleri, değiştirebilecekleri veya silebilecekleri bölümleri tanımlayabilir.

 • Ayrıntılı Site Analiz ve İstatistikleri;
  Webmanager Gazete/Haber Portal Yazılımında; faaliyetlerinizin analiz ve değerlendirmesini yapmak için ayrıntılı istatistiki veriler sunuyor.
  Webmanager’ın ayrıntılı site istatistik ve raporlarında;müşteri ve ziyaretçilerinizin en çok hangi ürün, hizmet veya sayfaları gezdiğini, hangi zaman dilimlerinde yoğunluk yaşadığını, arama motorları tarafından hangi kelimeler ile bulunduğunuzu ve bu kelimelere göre başarı oranınızı takip etmenize ve buna göre tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinizi konumlandırmanıza olanak sağlıyor.

   
 • Arama Motorlarına Uygun Altyapı;
  Webmanager Gazete/Haber Portal Yazılımı, Google, Yahoo, MSN vb arama motorlarının sitenizi bulabileceği ve içerisindeki verileri indeksleyebileceği bir yapıda geliştirilmiştir.Yapılan testler ve uygulamalarda site içeriğine girilen metinler,arama motorlarının kolay okuyabileceği şekilde hazırlanırsa,sadece birkaç hafta içinde arama motorları tarafından bulunmasında önemli farklar oluştuğu gözlenmiştir.
   
 • Her Tip Kullanıcıya Hitap Eden Kolay Kullanım Özelliği ;
  Artık Portalı yönetmek, içindeki bilgileri değiştirmek için HTML, Java Script vb. kod ve teknik bilgiye, ne de bunları bilen bir teknik personele ihtiyacınız olmayacak, Webmanager Gazete/Haber Portal Yazılımı ile, Portalı yönetmeniz ve içindeki bilgileri değiştirmek için Facebook ve MSN Kullanabilmeniz yeterli.
   
 • Etkin Yardım ve Destek Hizmetleri;
   Telefon, Mail ve MSN ile takıldığınız tüm konularda danışabileceğiniz ücretsiz teknik danışmanlık hizmeti, Portalın görsel zenginliğini artırmak istediğiniz takdirde görsel tasarım hizmeti tarafımızdan verilmektedir.
   
 • 5 Yıl Yazılım Garantisi;
  Webmanager Gazete/Haber Portal Yazılımı 5 yıl boyunca Localveri Yazılım garantisi altındadır.
  Webmanager Kurumsal Portal Yazılımı’nın kod yapısı veya yazılım altyapısından kaynaklanan nedenlerden dolayı Portalınızda sorun yaşamanız halinde teknik destek ekibimiz hiçbir ücret almadan sorununuzu giderecektir.
   

 

 

 Webmanager Gazete/Haber Portal Yazılımının Teknik Alt Yapısı;

 • Webmanager Gazete/Haber Portal Yazılımı Web Tabanlı ve Online’dır
  (İstenilen anda ve yerde web sitenizde yenileme ve değişiklik yapabilirsiniz.)
   
 • Webmanager Gazete/Haber Portal Yazılımı; güncel HTML, JavaScript ve Php teknolojileri kullanılarak geliştirilmiştir.

 • Webmanager Gazete/Haber Portal Yazılımı’nda MySQL veri tabanı kullanılmaktadır.
   
 • Webmanager Gazete/Haber Portal Yazılımı’nın Yapısından Dolayı sistem çok hızlı çalışmakta, girilen veriler çok az yer kaplamaktadır.

 • Webmanager Gazete/Haber Portal Yazılımı’nda 3 Aşamalı Yedekleme Sistem Kullanılmaktadır.
  (Otomatik Server Yedeklemesi, Sistem Yönetici Yedeklemesi ve Kullanıcı Yedeklemesi)
   
 • Webmanager Gazete/Haber Portal Yazılımı’nda Ortak Platform Kurgusu Çalışmaktadır.
  (Sistemde yapılan bir güncelleme ve yenilik aynı anda tüm Webmanager Gazete/Haber Portal Yazılımı Kullanıcılarında aktif olabilmektedir.)
   
 • Webmanager Gazete/Haber Portal Yazılımı’nda Kullanıcı Yetkilendirmesi ile ortak paylaşım bulunmaktadır.
  (4 aşamalı yetkilendirme sistemi ile Webmanager Gazete/Haber Portal Yazılımı, Kuruluştaki tüm birimlerin ortak kullanımına sunulabilmektedir.)
   
 • Webmanager Gazete/Haber Portal Yazılımında Profesyonel Güvenlik Uygulamaları Kullanılmaktadır.
  (Bankacılık ve finans kuruluşlarının kullandığı güvenlik altyapısı Webmanager Gazete/Haber Portal Yazılımı’nda da çalışmaktadır.)
   
 • Webmanager Gazete/Haber Portal Yazılımı içeriğine Video, Fotoğraf ve Harita uygulamalarından Embed Kodu Alabilme özelliği vardır.

 

Copyrights © 2024 All Rights Reserved